.

Слободно собрание, женско широко руно од нозе, џемпери

Слободно собрание, женско широко руно од нозе, џемпери

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Надвор и околу во широко нозе, џемпери од бесплатно собрание, супер удобно и супер кул со пар чизми од чипка и вашиот славен џемпер. Исклучиво на. Материјал : 60% органски памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Rise and Inseam : Висок пораст, 25-½ ”inseam. Затворање : Еластична половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Трендовски широка нога со сурово полите. Бесплатно собрание широко руно со џемпери за жени. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Детални спецификации