.

Едноставно Дејзи Бонго ритам во форма на риба, миленичиња за храна за мачки за мачки

Едноставно Дејзи Бонго ритам во форма на риба, миленичиња за храна за мачки за мачки

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Додадете боја, текстура и ритам во вашиот дом со Simply Daisy Bongo Rhythm Pet Mat од колекцијата Сафари. Овој душек за миленичиња ќе додаде авантуристичка вибрација на вашиот домашен декор што вие и вашето домашно милениче ќе го сакате! Убав и практичен декор на домот. Апсорбант микрофибер. Поддршка за лизгање. Машина за перење.

Детални спецификации