.

Хајделс РС - Мала Игра Ракун Кун Кроу Сквалер Повик

Хајделс РС - Мала Игра Ракун Кун Кроу Сквалер Повик

DEN 1599.84

Од стока
Во магацинот

Овој повик предизвикува крик на вознемиреност на ракунот. Овие плачења ќе предизвикаат бандитот ол да се пресели од криење, дозволувајќи му на ловецот да ги осветли очите. Хајдел Ракун Сквалер. Хајделс РС-85 Ракун Сквалер : Лесен и компактен . Ракун повик сквалер имитира вистински звуци. Цевка стил. Лесен за употреба и носење . Изграден од тврда, проѕирна пластика за издржливост. Подобрете го вашето ловечко искуство.

Детални спецификации