.

Текстуриран Beachscape iipremium врамен печатење

Текстуриран Beachscape iipremium врамен печатење

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Текстурирана плажа Iipremium врамена печати врамена ладна притисна хартија печатење со супериорна рамка за двојно матенирање и квалитет. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат Giclee Prient Print Plexiglass Beveled Matt Board Board Double Matte Board Framed Print. Премиум Двоен Мет. Подготвени да висат.

Детални спецификации