.

Garanimals Baby & Toddler Girls Mairs, Sharts, & Skort, сет на облека со 4 парчиња

Garanimals Baby & Toddler Girls Mairs, Sharts, & Skort, сет на облека со 4 парчиња

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Измешајте, совпаѓајте, изгледајте симпатично и повторете! Сет со четири дела на Гаранималс ја одржува вашата девојка да изгледа супер симпатична и подготвена за нејзиниот ден. Исклучиво на. 4-парчиња сет вклучува : 2 маици, 1 пар шорцеви и 1 скерт. Tees : кратки ракави; стајлинг на пуловер; Графички фронт. Шорцеви : стајлинг на влечење; Еластична лента за половината. Skort : Styling на повлекување; Еластична лента за половината. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Гаранималс Четири парчиња маица, шорцеви и облека за скитници за девојчиња за бебиња и мали деца.

Детални спецификации