.

3д Макспајдер Сите Временски Подни Облоги За Акура МД 2007-2013, КЛАСИЧНА Серија 1, 2 и 3 Ред, Тен

3д Макспајдер Сите Временски Подни Облоги За Акура МД 2007-2013, КЛАСИЧНА Серија 1, 2 и 3 Ред, Тен

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

3 D MAXpider ACURA MDX 2007-2013 КЛАСИЧЕН TAN R1 R2 R3-3 D MAXpider Прилагодените Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазна Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесна Нега Трајни Делукс Јамка Тепих. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Дополнителни Карактеристики Боја : Тен. Материјал : Класичен. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393.

Детални спецификации