.

BLP Слепи Плус Прозорец Филм 48in 25ft

BLP Слепи Плус Прозорец Филм 48in 25ft

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Слепата серија вклучува бели линеарни линии во јасен прозорец филм и создава илузија на вертикални ролетни околу вашиот прозорец. Обично обесени пред прозорците на балконот, вертикалните ролетни служат за заштита на вашиот ентериер од прекумерна сончева светлина и обезбедуваат ограничен поглед на минувачите, додека сепак дозволуваат да влезе природна светлина. Со вашиот избор На Слеп Декоративен Филм За Прозорци ќе можете да уживате во функциите на традиционалните вертикални ролетни, како и во придобивките од филмовите со стаклени прозорци. Слепиот Плус Декоративен Прозорец Филм има особено дебели бели линии (1 3/4 Инчен Широк Ролетни) и на тој начин ви носи најмногу поглед-заштитен од Сите слепи декоративни филмови. Купи Декоративен Филм Слепи Плус Декоративен Прозорец Филм : Бели линеарни линии на јасен прозорец филм. Создадете изглед на вертикални ролетни или користете ги како хоризонтални ленти. Го ограничува погледот на гледачите. Ув заштита, го намалува избледувањето на мебелот предизвикан од сонцето. Професионален леплив материјал и филм кој може да трае многу години. Бесплатни алатки (гумен и безбедносен нож); можете исто така да ги исечете за да одговараат на вашите прозорци.

Детални спецификации