.

Студената индустрија во резолуција на модата на модата далматијан куче украсна зграда галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од Леа Страатсма

Студената индустрија во резолуција на модата на модата далматијан куче украсна зграда галерија завиткана платно печатена wallидна

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : личност; Архитектура; Зграда; Куче; Цицач; Животно; Кучешки; Миленик. Дизајн од Леа Страатсма.

Детални спецификации