.

Бимини Беј Менс Гранд Кајман Втори Краток, Возрасни, Песочник, ХХ-Голем

Бимини Беј Менс Гранд Кајман Втори Краток, Возрасни, Песочник, ХХ-Голем

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Бимини Беј Гранд Кајмански Шорцеви поздрав удобност. ЦЕНА ДЕСНО! Големите Кајмански Острови! Топли, кристално чисти океански води. Тотално тропско време. И сега, уште Еден Голем Кајман во форма на овие Шорцеви. Изграден за долго носење и лето кул! Топла цена, исто така. Детали : 100% најлонска обвивка се третира со заштитник Од Ткаенина Дупонт тефлон за борба против дамки и нечистотија; половината На копчето и еластичната лента; Патент мува; 2 рачни џебови; Скриен џеб за патент за вметнување на десната нога; Еден заден џеб за патент; 2 странични џебови за лепенки и дренажни порти Машки. Хх-Голем. Песочник. Возрасни.

Детални спецификации