.

Topенски коски Графички проток на резервоарот за тркачки тркала

Topенски коски Графички проток на резервоарот за тркачки тркала

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин жени коски графички течен тркачки резервоар.

Детални спецификации