.

Tuphell Industries Spranquil Flowers Blouming Meadow Path Подупени облаци сликање металик злато лебдечко врамено платно печатено wallид уметност, дизајн од Сали Сватленд

Tuphell Industries Spranquil Flowers Blouming Meadow Path Подупени облаци сликање металик злато лебдечко врамено платно печатено

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа безбедно поставена во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : сликање; природа; на отворено; облаци, ливада, цвеќиња. Дизајн од Сали Сватленд.

Детални спецификации