.

Sulpell Industries Expressive Man Cat Vintage Телефонски ботаничка шема Графичка уметност џет црна лебдечка врамена платно печатена wallидна уметност, дизајн од Амели Легал

Sulpell Industries Expressive Man Cat Vintage Телефонски ботаничка шема Графичка уметност џет црна лебдечка врамена платно печатена

DEN 671.84

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : манкс; мачка; милениче; животно; цицач; Ангора; маче; телефон; телефон; ретро; гроздобер. Дизајн од Амели Легал.

Детални спецификации