.

Менс Дрибленд 5. Оз Пакет Маици Со Долги Ракави

Менс Дрибленд 5. Оз Пакет Маици Со Долги Ракави

DEN 1495.68

Од стока
Во магацинот

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend ' ® ја отстранува влагата од телото; шиење со двојна игла низ целата површина; беспрекорна јака; залепена рамо до рамо; етикета за пренос на топлина; ребрести манжетни; Gildan mens Dry Blend 5,6 mz 50/50 Маица Со Долги Ракави 5 Пакет.

Детални спецификации