.

Обновено Јаболко iPad Мини 16gb Wi-Fi Злато

Обновено Јаболко iPad Мини 16gb Wi-Fi Злато

DEN 1040.00

Од стока
Во магацинот

краток опис не е достапен Apple i Pad Mini 3 16gb Wi-Fi, Злато : Клучни Карактеристики : 7.9" ретина дисплеј (дијагонала). Сензор за ОТПЕЧАТОЦИ на допир. А7 чип. 5mp i Sight камера Face Time HD камера. 802.11 n Wi-Fi со мимо. До 10 часа траење на батеријата1. i Pad mini 3 Таблет За прикажување Мрежница доаѓа со моќни апликации за продуктивност и креативност. Правниот век на батеријата 1 варира во зависност од употребата и конфигурацијата. Видете /батерии за повеќе информации. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Детални спецификации