.

Трговска марка ликовна уметност ichinsky платно уметност од Лорен Мос Бела мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност ichinsky платно уметност од Лорен Мос Бела мат, сребрена рамка

DEN 2601.60

Од стока
Во магацинот

Уметник : Лорен Моссубјект : Пејзажцил : Современа трговска марка ликовна уметност „Ичински“ платно уметност од Лорен Мос Вајт Мат, Сребрена рамка : Уметник : Лорен Мос. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Сребрена рамка, бела матка, акрилик.

Детални спецификации