.

Мортило Кардиган За Жени, Женски Графички В Врат Со Долги Ракави Секојдневни Врвови Зимски Есенски Облеки Отворени Предни Јакни Блузи За Хеланки Со Џебови Розова Xl

Мортило Кардиган За Жени, Женски Графички В Врат Со Долги Ракави Секојдневни Врвови Зимски Есенски Облеки Отворени Предни Јакни

DEN 582.24

Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со среќен живот од Пазарот На Џојбај.Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Должина : 80см/31.50" Ракав : 60см/23.62" Рамо : 44см/17.32" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 116см/45.67" Должина : 82см/32.28" Ракав : 61см/24.02" Рамо : 45,5 СМ/17,91" големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 122см/48,03" Должина : 84см/33,07" ракав : 62см/24,41" Рамо : 47СМ/18,50" големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 128см/50,39" Должина : 86см/33,86" Ракав : 63см/24.80" Рамо : 48.5 см/19.09" големина : ххл сад : 12 еу : 42 биста : 134см/52.76" должина : 88см/34.65" Ракав : 64СМ/25.20" рамо : 50см/19.69" женски кардиган обичен Печатење џеб долг ракав врвот Кардиган Јакна карактеристики : овие отворени КАРДИГАНИ МУ ДАВААТ На вашиот изглед Лесен Изглед и исто така создаваат силна вертикална линија за да изгледате повисоки и потенки уникатен дизајн : секојдневен и дечко стил, долги ракави,лабаво вклопување, под должина, мека ткаенина, топло во малото студено Времеовој кардиган Опуштено вклопување. Материјалот е сериозно толку мек, ќе сакате да живеете во оваа работа!! Носете со Нашите Есенски Сини Слаби Фармерки, основна маичка и Чизми за трендовски есенски стил! доволно за внатре, доволно стилски за да се истроши.Добијте мек, ласкав изглед од кардиган кој нема сврзувачки елементи, Облечете лигав кардиган преку едноставна Маица И фармерки за опуштено преземање на трендсезоната : fall и зима пол : Женаматеријал : Тип На Полиестерпетер : Должина На Ракавот За Печатење : долго sleeve Thickness : Standard Size USEUBust Length Sleeveshoulders434110cm/43.31"80cm/31.50"60cm/23.62"44cm/17.32"M636116cm/45.67"82cm/32.28"61cm/24.02"45.5 cm/17.91"L838122cm/48.03"84cm/33.07"62cm/24.41"47cm/18.50"XL1040128cm/50.39"86cm/33.86"63cm/24.80"48.5 cm/19.09"XXL1242134cm/52.76"88cm/34.65"64cm/25.20"50cm/19.69"Size : SUS : 4 EU : 34 Bust : 110cm/43.31"Length : 80cm/31.50"Sleeve : 60cm/23.62"Shoulder : 44cm/17.32"Size : : 6 EU : 36 Bust : 116cm/45.67"Length : 82cm/32.28"Sleeve : 61cm/24.02"Shoulder : 45.5 cm/17.91"Size : LUS : 8 EU : 38 Bust : 122cm/48.03"Length : 84cm/33.07"Sleeve : 62cm/24.41"Shoulder : 47cm/18.50"Size : XLUS : 10 EU : 40 Bust : 128cm/50.39"Length : 86cm/33.86"Sleeve : 63cm/24.80"Shoulder : 48.5 cm/19.09"Size : XXLUS : 12 EU : 42 Bust : 134cm/52.76"Length : 88cm/34.65"Sleeve : 64cm/25.20"Shoulder : 50cm/19.69" бидејќи вистинската големина Е АЗИСКА ГОЛЕМИНА, таа е премала, препорачливо е да ја следите нашата табела со големини за да ја пронајдете најсоодветната големина или да купите една или две големини поголеми по потреба, ви благодарам!. Ќе добиете : 1 парче Врв. ●Кардиган За Жени : пријателски за Кожата и здрав за кожата. Кардиган За Жени Погоден За Плажа, Одмор, Училиште, Пешачење, Искачување На Планина, Авантура, Кампување, На Отворено, Канцеларија, Шопинг, Фотографирање, Дома, Секојдневно, Секојдневно Носење.Пријателска за кожата и здрава за кожата. ●Деликатен подарок : Обичните Врвови може да се дадат како подарок на вашите семејства или пријатели на 4 јули, Денот На Мајките, Денот На Татковците, Свадбите, роденденските забави, матурските забави, прославите, годишнините,Божиќ, Велигден, Денот на Вљубените,Bенската Забава, Невестинскиот Туш, Денот На Мајката, Денот На Независноста, Денот на Свети Патрик итн. Женски Кардиган;женски кардиган долг;женски кардиган палто;џемпер палто;Надворешна Облека;Лабава Надворешна Облека;Отворена Предна Облека;Кардигани За Жени;Обични Врвови;Палто За Надворешна Облека.

Детални спецификации