.

Dainzusyul Кујнски Прибор Комплет Кујнски Гаџети Средства За Дезинфекција На Раце Издавање Преносна Нараквица Рачен Диспензер 10ml Алатки

Dainzusyul Кујнски Прибор Комплет Кујнски Гаџети Средства За Дезинфекција На Раце Издавање Преносна Нараквица Рачен Диспензер

DEN 78.40

Од стока
Во магацинот

To обезбедете безбедност, децата треба да ја користат под надзор на возрасен и не голтајте средство за дезинфекција на рацете по грешка.Рачен Дезинфекција За Дезинфекција На раце Пренослив Нараквица Рачен Диспензер 10млпроизвод Инфоративен Материјал : СИЛИКОНСКИ Флексибилен, издржлив водоотпорен И мазен на допир,крема за сончање, без деколоризација, без деформација, Инструкции За Чистење : Измијте Со сапун, топла вода И наполнете Ги Возрасните/ Децата Унисекс - Една Големина Одговара На Сите (должината На ременот На лентата е прилагодлива ) Возраст 7 & До - Употреба Со Надзор На Возрасни 10мл Течност Отворот За Полнење Од 8 Мм е Доволно Широк за Да Ги Собере Повеќето ИЗЛИВИ НА ПРОИЗВОДИ ШТО СЕ ПЕРАТ, Се Обновуваат и За Лабави Течности и течни гелови. Држи до 10мл течности и лесно се полни. Држи до 10мл течности и лесно се полни. Кујнски Прибор Поставите Облека Рек Popsicles Калапи Кујна Gadgets, Кујна Организаторите И Складирање Измијте Облека Cupcake Облоги Чистење Материјали Може Да Настроената Ракавици Dinnerware Поставува Ручек Кутија Декор Пикник Кошница На Божиќ Украси Спреј Шишиња Организација И Складирање Податоци Чување На Кутии Кујна Оркестарот Шишиња Со Вода Бања Прибор За Патување Essentials Хартиена Крпа Носителот На Воздухот Fryer Облоги Бања Организатор Фрижидер Организаторите И Складирање На Вода Во Шишиња Деца Ручек Торба Крпа Полици За Бања Бенто Ручек Кутија Престилка Биро Организатор Јадење Сушење Мат Автомобил Додатоци Маса Крпа Шише За Вода Со Капка Вино Решетката Торта Стојат Шише Четка Шминка Организатор Фиока Организатор Ручек Кутија Деца Тоалет Четка Shaker Шише Ручек Торба Жените Placemats Алатки Utensil Носителот На Садовите За Складирање Прибор За Готвење Поставени Вештачки Цвеќиња Потоне Мозоци Цедилка Силиконски Калапи Дома Декор Гумени Ракавици За Еднократна Употреба Облоги Кујна Gadgets, Алатки Кујнски Прибор Поставени Силиконски Калапи Дома Essentials Организација И Складирање Прибор За Готвење Поставите Ручек Торба Шапка Чување На Контејнери За Еднократна Употреба Облоги Бенто Ручек Кутија Placemats Дома Декор Utensil Носителот Потоне Мозоци Цедилка Престилка. Оваа Нараквица е идеална за оние кои патуваат, работат во здравствена заштита, услужни индустрии и речиси секој друг.

Детални спецификации