.

Холојивер Комбинезони За Жени Летен Фустан Лабави Памучни Ленени Комплети Ракав Квадратен Врат Плисирани Еден Ромпер Комбинезони Патент Џемпсуицкаки

Холојивер Комбинезони За Жени Летен Фустан Лабави Памучни Ленени Комплети Ракав Квадратен Врат Плисирани Еден Ромпер Комбинезони

DEN 132.00

Од стока
Во магацинот

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте Во холојивер!❀ ❀ ❀ Ние сме фокусирана продавница која нуди широк спектар на висококвалитетни предмети,вклучувајќи облека,мебел за дома, електроника и многу повеќе.Холојивер Клиренс Комбинезони За Жени Летен Фустан Лабави Памучни Ленени Комплети 3/4 Ракави Квадратен Врат Плисирани Едноделни Комбинезони За Ромпер Патент Комбинезоникаки Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Голема еластичност, Двослојна ткаенина со внатрешна обвивка ВЕ МОЛИМЕ запомнете : рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики Или од Описот Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Памучен Ленен Стил : Обичен Јака : Одбијте Ја Колорфит : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Женски Комбинезон : л големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105см/41.34" Ракав : 57.5 см/22.64 "Должина : 142см/55.91" Ткаенина : 60% Памук, 40% Лен, мека и удобна, еластична и лесна. Карактеристика : Со Странични Џебови, Еднобојна, Растеглив Комбинезон, Прилагодлив Ремен За Шпагети, Лабаво Вклопување, Секојдневен Стил. Повод : Секојдневен, Спиење, Работа, Одмор, Надвор, Дома, Дневна. Услуги на клиентите : секој проблем во врска со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте не. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. 100% враќање на Парите +една година гаранција : Клиентите не сакаат нас и НАШАТА ЕДНОГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : секој проблем со вашиот производ што ќе го вратиме или замениме. Купување без ризик!.

Детални спецификации