.

Бимини Беј Г Ѓа Злато Cst Ii Skort Црна 6

Бимини Беј Г Ѓа Злато Cst Ii Skort Црна 6

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Изработен со 100% полиестерски отомански материјал за истегнување, Облеката На Заливот Бимини Голд коуст II Skort е дно базирано на перформанси изградено за авантура. Преполни со карактеристики како Штитник за Крв и изградени со брза сува ткаенина. Крвопролевач (со исклучок на лагер). 100% Полиестер Османлиски Рашири скорт. 100% полиестер дтм подкраток лагер. Цврста лента за половината со 2 предвремено затворање. Патент мува напред. 2 четвртина предни џебови. Превртен товарен џеб на левата страна на носителот и заварен заден џеб на десната страна На носителот Бимини Беј Г-Ѓа Злато Cst Ii Skort Black 6.

Детални спецификации