.

- Подот Винил Левант Приколка Тротоарите Покритие-Чеша Сива

- Подот Винил Левант Приколка Тротоарите Покритие-Чеша Сива

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

Оваа премија г-Кат винил приколка тротоарите покритие со откачи поддршка е совршен за вашиот приколка, играчка превозникот, или Р.в. Издржлив, водоотпорен поливинил/пвц го штити вашиот под од излевање, гребнатини и вдлабнатини од товар. Тротоарите на приколката г-Кат овозможуваат непречено тркалање на тркалата. Лесно се скратува и доаѓа во различни должини за да одговараат на вашите потреби. Инсталирањето е едноставно : исечете до големина, а потоа залепете надолу. Овој производ има поддршка од 20 Мил и нема потреба од дополнителна подлога. Потребно е лепило. Малку подигнатата Шема На Левант делува како костец за да помогне при влечење и да одбие излевање. Г-Кат Винил Левант Приколка Тротоарите Покриваат Водоотпорен и водоотпорен. Го штити подот од ' рѓа, гниење на дрво, хемикалии и оштетување на опремата. Нема да пукне, кора, солза или навивам под тешка употреба. Отпорен на лизгање и отпорен на дамки. Лесно чистење. 75 Мил (.075 инчи) вкупна дебелина. Тешки и издржливи. Потребно е лепило. Достапни големини : 8,5 'x 5', 8,5 'x 10', 8,5 'x 15', 8,5 'x 20', 8,5 'x 25', 8,5 'x 100'. Достапни бои : Полноќна Црна, Сива Чеша.

Детални спецификации