.

Невро Нане Цимет за зајакнување На Енергијата и Фокусирање Со Кофеин Л Теанин И Витамин Б Додаток Без Шеќер, Пакување

Невро Нане Цимет за зајакнување На Енергијата и Фокусирање Со Кофеин Л Теанин И Витамин Б Додаток Без Шеќер, Пакување

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Кога станува збор за преземање големи цели, потребни ни се нивоа на енергија што одговараат на мисијата. Невро Гума За Џвакање Енергија и Фокус користи вегетаријанска, без шеќер и без аспартам ноотропна мешавина од природен кофеин, Л-теанин и б-витамини за да ви даде поттик за ментална енергија што ви е потребен за да се справите со вашиот ден. 12 пакувања кофеин гума за џвакање со л-теанин плус витамин Б (108 Брои). Балансирана мешавина на ноотропици за поддршка на енергија, фокус и јасност. Формулација за брзо ослободување што ја максимизира биорасположивоста и испораката на активни состојки. Добијте чиста енергија побрзо без пад на шеќер-подобра алтернатива на кафето или енергетските пијалоци!. Не содржи аспартам, шеќер, гмо состојки или глутен.

Детални спецификации