.

Табела За Раст На Играчки За Скокање, Владетелите За Мерење На Висината На Образованието Ја Подобруваат Когнитивната Интерактивна За Домашен Тип 1, Тип 2

Табела За Раст На Играчки За Скокање, Владетелите За Мерење На Висината На Образованието Ја Подобруваат Когнитивната Интерактивна

DEN 133.60

Од стока
Во магацинот

Табела За Раст На Играчки За Скокање, Владетелите За Мерење На Висината На Образованието Ја Подобруваат Когнитивната Интерактивност За Домашен Тип 1, тип 2спецификација : Тип На Ставка : Табела За Раст На Играчки За Скокање Материјал : Листа На Платнени Пакети : 1 Х Висина Владетел Играчка6 х 2 х Кука1 х Налепници4 х Лепенка Забелешка : БОЈА СЛУЧАЈНА РЕКОРДНА ВИСИНА : играчката за раст може да го сними моментот на раст, да ја измери висинската прачка, да ја допре висинската игра и да предизвика нови височини. ПРЕКЛОПУВАЊЕ : оваа играчка може да им помогне на децата да растат повисоки на среќен начин. Мала тежина, лесен за складирање, преклопен дизајн, кој не се плаши од брчки. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од мека ткаенина, со прецизна големина на висина и дизајн на цртани филмови. Може да се користи како владетел на висината на детето за да го придружува растот на детето.

Детални спецификации