.

ATSC Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА, Со Предниот Звучник HD UHF VHF Двоен Бенд Пренослив Дигитален ТЕЛЕВИЗОР, Компатибилен СО USB, AV Влез, Боја TFT LED Автомобил Дигитален Аналоген ТЕЛЕ

ATSC Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА, Со Предниот Звучник HD UHF VHF Двоен Бенд Пренослив Дигитален ТЕЛЕВИЗОР, Компатибилен СО USB, AV

DEN 1489.60

Од стока
Во магацинот

9 инчен ATSC Дигитален ТЕЛЕВИЗОР, Со Преден Звучник 800x480 HD UHF VHF Двоен Опсег Пренослив Дигитален ТЕЛЕВИЗОР, Компатибилен СО USB, AV Влез, Боја TFT LED Автомобил Дигитален Аналоген ТЕЛЕВИЗОР СО Заграда, 12v Car Specification : Тип На Ставка : Пренослив TVCondition : Материјал : ABSColor : Blackchannel Добиени : ATV 48.25 MHZ ~ 863.25 MHZDigital тв vhf 50 MHZ ~ 230mhzdigital tv uhf 474 MHZ ~ 862mhzdisplay : Боја tft-LEDINTERFACE : Антена, Usb, Прекинувач За Напојување, слушалки, Av ВЛЕЗ, Мемориска Картичка Слот, Моќ Интерфејси Звучници : 2 X 32mm Круг Звучници Напојување : Dc12vpower ПОТРОШУВАЧКА : 18 WAUDIO излез : 2w Максимална Големина : прибл. 23, 5х17х2, 5см/9, 3х6, 7х1ин Големина На Екранот : 9ин, Прибл. 12х19, 8см/4.7х7, 8ин Капацитет На Батеријата : 1500средина На екранот : 16 : 09резолуција : 800х480батерија Модел : Ааакс 2применливи Земји : Канада, Америка, Мексико, Ел Салвадор, Доминиканска Република, Порторико Америка, Девствени Острови Америка Пакет Листа : 1 х ТВ1 х Упатство За Употреба1 х Далечински Управувач1 х АВ кабел1 x антена1 x 1 x вшмукување монтирање1 X Автомобил 12v1 x база1 x Двострана леплива лента забелешка : ве молиме имајте предвид Дека новиот тип И стариот тип На Овој Производ Ќе Бидат Испратени По Случаен Избор И Проверете Дали Нема Да Ви Пречи Пред Да Нарачате. Пренослив ТЕЛЕВИЗОР, во согласност СО ATSC, поддршка на аналогна ТЕЛЕВИЗИЈА, дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и АТВ, лесен за употреба. Опремен СО USB порта и слот за мемориска картичка, Поддршка За Репродукција На U диск, 1080p видео, MKV, MOV, AVI, WMV, MP4, FLV, MPEG1-4, MP3 итн. Дизајниран со литиумска батерија на полнење 1500mah за надворешна употреба, задоволувајќи ги вашите потреби. Приемник со висока чувствителност за подобрување на приемот на сигналот, носејќи одлично искуство со користење. Опремен со држач И 12v автомобил голем автомобил 24v не е применлив, лесен за употреба.

Детални спецификации