.

Женска Мода Еднобоен Пуловер Тркалезен Врат Топли Џемпери Со Долги Ракави Палта За Жени Виолетова

Женска Мода Еднобоен Пуловер Тркалезен Врат Топли Џемпери Со Долги Ракави Палта За Жени Виолетова

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Еднобоен Пуловер Тркалезен Врат Топол Џемпер Со Долги Ракавипроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ❥ Материјал : Памук и спандекс. дише и удобно.❥ Карактеристики : Еднобојна , Мека крпа❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. Овој џемпер нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Attention ве молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа.❥Погоден за Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава Во Пролет, Лето, Aut,Зима информации за Производот пол : Должина На Женскиот : редовен Стил : Секојдневен,моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и миењето машини се Во РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Џемпер ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. +Табела Со големини : Големина : С Биста : 100см/39.37 "Должина : 63см/24.80". Големина : М Биста : 104см/40.94 "Должина : 64см/25.20". Големина : Л Биста : 108см/42.52 "Должина : 65см/25.59". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Должина : 66cm/25.98". Големина : XXL Биста : 116cm/45.67 "Должина : 67cm/26.38". Големина : XXXL Биста : 120cm/47.24 "Должина : 68cm/26.77". Големина : XXXXL Биста : 124cm/48.82 "Должина : 69cm/27.17". Големина : XXXXXL Биста : 128cm/50.39 "Должина : 70cm/27.56" Палта За Жени. Дизајниран со меки ткаенини кои се магично украсени за женски форми и облини, практични и елегантни. Упатство за големина-Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата Детална Табела со Големини под описот на производот Или Последната Слика На Производот пред Да Ја Купите.

Детални спецификации