.

Спорт Молекула Цевки Спојување Заглавувач Костим За Капење Млади 22-

Спорт Молекула Цевки Спојување Заглавувач Костим За Капење Млади 22-

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Страни на панелот за печатење со точки рамно заклучени шевови : Лежете рамно и блиску до половината на Врвката на телото : Црн, рамен кабел лежи наспроти преносот на Топлина на телото На Левата Предна Линија На колкот Удобно вклопување Што нема Да се разгори против кожата ликра Хтра перформанси на Животот : Удобност што ја очекувате во квалитетни костими за капење направени со Ликра, подобрено долготрајно вклопување и трае 5-10 пати подолго од обичната технологија за ТРАЈНО ВКЛОПУВАЊЕ на Спандекс деградација што може да произлезе од крема За Сончање, Вода во базенот, топлина и масла за тело ве молиме Запомнете : Поради Производството На Ткаенина, поставувањето на точките може Многу да варира од костум до костум. Ве молиме прегледајте ги сликите на производот погоре за потенцијалните варијанти во изгледот на костумот. Поставувањето точки може да варира во костуми со иста боја. Ткаенина : 80% Најлон, 20% Ликра Xtra Животна Постава : 100% Полиестерска Нега : Исплакнете со чиста вода по секоја употреба за да ја продолжите заштитата од сонце за живот : UPF 50+ Прилагодлив : појас За влечење Земја На Потекло : Увезена Спортска Молекула Цевки За Спојување Заглавувач За Капење Младина 22-28 (26 Y, Сина/Црна).

Детални спецификации