.

Обични Врвови Со Долги Ракави За Мажи Со Џебови Свртете го Копчето За Јака Кошули Со Цврста Боја

Обични Врвови Со Долги Ракави За Мажи Со Џебови Свртете го Копчето За Јака Кошули Со Цврста Боја

DEN 463.84

Од стока
Во магацинот

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Есенски Зимски Обични Врвови Со Долги Ракави За Мажи со Џебови Свртете го Копчето за Јака Со Еднобојни Кошули Материјал : Памучен Полиестер.Боја : Црна,Сина,Сива,Зелена,Армиска Зелена, Жолта. Натпревар - Овој Моден блузи е лесен за спарување со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет ,umn и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Повод : Секојдневен и Стилски, Погоден За Пролет,Fall,Зима, Одмор, Враќање Дома, Канцеларија, Излегување, Одмор. Перење-машина за перење со ладна вода се препорачува, не избелувајте, висат или линија за сушење. Лонкито Обични Врвови со Долги Ракави За Мажи со Џебови свртете го Копчето за Јака Со Еднобојни Кошули.

Детални спецификации