.

Кодуоп Бебешка Облека Еднобојно Копче За Вафли Со Долги Ракави Ромпер и Панталони За Врзување

Кодуоп Бебешка Облека Еднобојно Копче За Вафли Со Долги Ракави Ромпер и Панталони За Врзување

DEN 222.24

Од стока
Во магацинот

Големина шема : . Големина (см). 60t Tops должина : t36t Bust : t46tpants должина : t36пресврт : t36t Hip : t50t Age : t0 - 3 Месеци. 70 t Tops должина : t38t Bust : t48tpants должина : t38пресврт : t37t Hip : t52t Age : t3-6 Месеци. 80 t Tops должина : t40t Bust : t50tpants должина : t40пресврт : t38t Hip : t54t Age : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops должина : t42t Bust : t52tpants должина : t42пресврт : t40t Hip : t56t Age : t12 - 18 Месеци. 100t Tops должина : t44t Bust : t54tpants должина : t44пресврт : t42t Hip : t58t Age : t18 - 24 Месеци. Големина (инч). 60t Tops должина : t14. 17t Bust : t18. 11tpants должина : t14. 17пресврт : t14. 17t Hip : t19. 69t Age : t0 - 3 Месеци. 70 t Tops должина : t14, 96t Bust : t18, 9 tpants должина : t14, 96пресврт : t14, 57t Hip : t20, 47t Age : t3-6 Месеци. 80 t Tops должина : t15, 75t Bust : t19, 69tpants должина : t15, 75пресврт : t14, 96t Hip : t21, 26t Age : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops должина : t16, 54t Bust : t20, 47tpants должина : t16, 54пресврт : t15, 75t Hip : t22, 05t Age : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops должина : t17, 32t Bust : t21, 26tpants должина : t17, 32пресврт : t16, 54t Hip : t22, 83t Age : t18 - 24 Месеци. Спецификација : . Материјал : Памук. Стил : Секојдневен. Шема : Обична. Применлив пол : Бебе (унисекс). Изборна боја : Темно зелена, сина, кафе, бела, армиска зелена, сива, црна, розова. Забелешки : . 1. Горенаведените податоци се мерат рачно, овозможувајќи грешка од 1-3 см. 2. Ве молиме имајте предвид дека може да има мала хроматска аберација поради различни резолуции на екранот. Содржина На Пакетот. 1 * Ромпер, 1* панталони материјал погоден За Кожата : Изработен од висококвалитетна памучна ткаенина, која дише и има мала тежина, мека на допир и удобна за носење и нема оштетување на кожата на бебето. Персонализиран дизајн : Моден стил на вафли во еднобојна боја, обичен пуловер со тркалезно копче за вратот, врзани долги панталони, ги прави и комплетите и вашите деца послатки. Целосно совпаѓање : може да се совпадне со патики, овие секојдневни врвови и комплети панталони со долги ракави може да се носат како комплет од две парчиња или да се носат одделно, да ги направат момчињата/девојчињата попривлечни. Применливи прилики : комплетот унисекс облека е погоден за носење во различни прилики : секојдневно носење, роденден, забава, туш за бебиња, празнично, крштевање, ден на семејството и многу повеќе. Идеален подарок : Особено погоден за детски ден, роденден или кој било друг празник, како внимателен подарок за вашите деца или пријатели деца, тие мора да бидат многу среќни.

Детални спецификации