.

Делтана РНЕ-ЕУ32Д 4 Е Серија Буква Е Со Столбови - Нерѓосувачки Челик

Делтана РНЕ-ЕУ32Д 4 Е Серија Буква Е Со Столбови - Нерѓосувачки Челик

DEN 281.92

Од стока
Во магацинот

Делтана Куќа Броеви Заврши Нерѓосувачки Челик. Може да се инсталира или роза или на површината. Броевите и буквите се со висина од 4 инчи. Достапно Во Мат Црни и Четкани челични завршетоци. Вклучени се сите потребни материјали за монтирање, доколку е потребно. Произведен со нерѓосувачки челик што резултира со висококвалитетен производ кој трае.

Детални спецификации