.

Моделот За Шиење На меккол Го Промашува Горниот Дел Од Раглан-Ракав И Панталоните Со Права Нога Со И-14-16-18-20-22

Моделот За Шиење На меккол Го Промашува Горниот Дел Од Раглан-Ракав И Панталоните Со Права Нога Со И-14-16-18-20-22

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Лабавиот раглан ракав има заден патент и горниот дел од предниот дел. Вградените панталони имаат широк преден и заден јарем и страничен патент. Моделот За Шиење На меккол Го Промашува Горниот Дел Од Раглан-Ракав И Панталоните Со Права Нога Со И-14-16-18-20-22.

Детални спецификации