.

Hesroicy Тенџере Четка Долга Рачка Течен Сапун Диспензерот Заменлива Четка Глава Мијалник Сад Тава Чистење Чистење Чистење Чистење Кујна Материјали

Hesroicy Тенџере Четка Долга Рачка Течен Сапун Диспензерот Заменлива Четка Глава Мијалник Сад Тава Чистење Чистење Чистење Чистење

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Опис : четката со мазна и долга рачка е лесна и удобна за држење. Имајќи висечка дупка, оваа четка може да се закачи на ѕидот за погодно складирање и заштеда на простор. Дизајнирана со заменлива мека глава на четка, оваа четка ефикасно ги чисти сите видови тврдоглави дамки без да го гребе тенџерето. Дизајнот на диспензерот за сапун овозможува оваа четка да донесе голема погодност за вашата работа за чистење.Изработен од висококвалитетна пластика, тој е лесен, отпорен на абење и издржлив за употреба.Должината на овој производ е 28 см, ширината е 9 см.Одлично за чистење садови, тави, саксии, мијалник, шпорети, кујнски прибор итн.Име на ставка : Материјал За Четка За Тенџере : Пластика Карактеристики : Долга Рачка, Висечка Дупка, Заменлива Четка Детали За Големината : 28см х 9см/11.02 "х 3.54" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : Стил Сина/Зелена : 1 x Тенџере Четка4 x Заменлива Четка Главиорстил Бела : 1 x Тенџере Четка2 x Заменлива Четка Главиорстил Темно Сина : 4 x Заменливи Глави на Четка четката со мазна и долга рачка е лесна и удобна за држење. Имајќи висечка дупка, оваа четка може да се закачи на ѕидот за погодно складирање и заштеда на простор. Дизајнирана со заменлива мека глава на четка, оваа четка ефикасно ги чисти сите видови тврдоглави дамки без да го гребе тенџерето. Дизајнот на диспензерот за сапун овозможува оваа четка да донесе голема погодност за вашата работа за чистење. Изработен од висококвалитетна пластика, тој е лесен, отпорен на абење и издржлив за употреба. Должината на овој производ е 28 см, ширината е 9 см. Одлично за чистење садови, тави, саксии, мијалник, шпорети, кујнски прибор итн.

Детални спецификации