.

Брендови Хартија Клипови, Средни, Цветни Природата Модни Бои, Кт

Брендови Хартија Клипови, Средни, Цветни Природата Модни Бои, Кт

DEN 111.84

Од стока
Во магацинот

Цветните клипови за хартија Во Природа се кодирани во боја и уредно поделени; Овие клипови за хартија се дизајнирани Од У Брендови за да ја осветлат вашата канцеларија и работниот простор. Совршен додаток на вашите канцелариски материјали, клипови за хартија може да се користат за канцелариски материјал, сврзувачки елементи, пликови и многу повеќе! Клиповите за хартија имаат капацитет од 1,125 инчи или 28 мм. Доаѓа во привлечен, тркалезен пакет совршен за канцелариска организација. Цветниот дизајн на Природата е за трендот, модата и што?с-струја-сега жалба. Кога станува збор за персонализација, ова е вашиот тешко пронајден, уникатен допир на стил што ве дефинира меѓу вашите врсници. Цветната Природа е изведена за да ве инспирира со подлабоко значење зад само стилот, овие додатоци ќе ви овозможат да испратите суптилна порака со прикажување на вашите додатоци за Цветна Природа. Цветната природна линија На Брендовите У ве поврзува со најновите модели, бои и дизајни; оваа колекција прави врска со вашата страст кон природата. Одеднаш, секојдневниот здодевен клип за хартија станува Само Ваш! У Брендови Хартија Клипови, Средни 1-1/8-Инчен, Цветни Природата Модни Бои, 300 Кт.

Детални спецификации