.

Рана Едукативна Книга За Играчки За Бебиња Мојата Прва Книга За Ткаенини Книги За Крпа Што Се Перат На Допир Совршени За Мали Деца

Рана Едукативна Книга За Играчки За Бебиња Мојата Прва Книга За Ткаенини Книги За Крпа Што Се Перат На Допир Совршени За Мали

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Опис Р. р. Сакате вашето бебе да биде среќно и да учи основни вештини во исто време? Верувај ми, твоето бебе ќе ја сака оваа платнена книга. Ткаенината е исклучително и нежна за допир. И секоја страница има нешто различно за истражување. Оваа едукативна играчка е одлична за вашите бебиња!R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Крпа.Р. - Големина : 11х10х3см.р. - со симпатична, збрчкана, шарена платнена книга за изградба на основна основа за долгорочна навика и интерес за читање. Прекрасна рана едукативна играчка.р. - Апсолутно нетоксичен, изработен од текстурирани ткаенини со добра фиксација и силно шиење. Без и лесно за перење со машина, а не бледнеат. р. - Текстурираните ткаенини и светлите бои помагаат да се развие сетилната свест на бебињата и да се поттикне имагинацијата на бебињата.р. - преносливата големина и лесната книга за ткаенини е многу лесна за држење за мало бебе.р. - 4 парчиња, Форми, Број, Храна, Животни секоја страница, вашето бебе може да научи некои основни знаења. Со симпатична, збрчкана, шарена платнена книга за изградба на основна основа за долгорочна навика и интерес за читање. Прекрасна рана едукативна играчка. Апсолутно нетоксичен, изработен од текстурирани ткаенини со добра фиксација и силно шиење. Без и лесно за перење со машина, а не бледнеат. Текстурираните ткаенини и светлите бои помагаат да се развие сетилната свест на бебињата и да се поттикне имагинацијата на бебињата. Преносливата големина и лесната книга за ткаенини е многу лесна за држење за мало бебе. 4 парчиња, Форми, Број, Храна, Животни секоја страница, вашето бебе може да научи некои основни знаења.

Детални спецификации