.

Љубовен Билтен На мајката Денот На Мајката

Љубовен Билтен На мајката Денот На Мајката

DEN 608.00

Од стока
Во магацинот

Овој билтен За Бродман е одличен начин да се почитуваат мајките и светото писмо од, 1 Коринтјаните 13 : 4-7 во верзијата НА ЦСБ. Прекрасна слика со 4 бои ја краси оваа корица. Бесплатен он-лајн шаблон е достапен во www.издаваштво . Сите билтени На Бродман се продаваат во пакети од 100 билтени. Исто така, постои соодветен обележувач за сечење. Љубовен Билтен На Мајката (Пкг 100) Ден На Мајката (Друго).

Детални спецификации