.

Моси Риболов Ролна Керамички Лого Риболов Тркало Модификација Керамички Лого Сам

Моси Риболов Ролна Керамички Лого Риболов Тркало Модификација Керамички Лого Сам

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Опис : * Сосема нов и висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален* керамички материјал, отпорност на киселина и корозија, голема брзина, никогаш ' Рѓа* Низок шум, висока цврстина, низок шум, долг век на траење* Висока цврстина, Мазна површина, мазна инсталација* нема потреба да додавате масло за подмачкување, чисто и подмачкано* Одлично за замена на лежиштето на риболовната ролна, Може да се користи и како други додатоци за САМОСТОЈНОСТ спецификација : * Материјал : цирконија керамика* Боја : бело (како што Покажуваат сликите)* големина : прибл. (Како Што Покажуваат Сликите) Внатрешен Дијаметар*Надворешен Diameter*Thick : 3*6*2.5mm3*7*3mm3*8*4mm3*10*4mm4*7*2.5mm4*8*3mm4*10*4mm5*9*3mm5*10*4mm5*11*4mm6*10*3mm8*12*3.5 mm * Тежина : Околу 2,1-2,8 g Package вклучува : 1 x Риболов Ролна Керамички Лежиштебелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. 1 парчиња Риболов Ролна Керамички Лого Риболов Тркало Модификација Керамички Лого Сам.

Детални спецификации