.

Карен Бурнистон Умира-Коњ, Еднорог И Зебра

Карен Бурнистон Умира-Коњ, Еднорог И Зебра

DEN 4543.04

Од стока
Во магацинот

Карен Бурнистон умира ќе даде дополнителен допир на секој хартиен проект и се компатибилни со повеќето машини за сечење. Овој пакет содржи Коњ, Еднорог И Зебра : седум умира мерење помеѓу .25х. 25 инчи и 1. 25х1. 875 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење. Не е погоден за деца под 36 месеци. Увезени. Карен Бурнистон Умира-Коњ, Еднорог И Зебра.

Детални спецификации