.

Машки Шорцеви За Пливање Лабави Лесни Летни Панталони За Плажа Брзо Сушење Спортски Панталони Што Дишат Со Џебови

Машки Шорцеви За Пливање Лабави Лесни Летни Панталони За Плажа Брзо Сушење Спортски Панталони Што Дишат Со Џебови

DEN 63.84

Од стока
Во магацинот

Покрај тоа што се многу погодни за спорт и вежбање, нашите шорцеви се погодни и за различни прилики за одмор, како што се плажа, училиште, дневни одмори итн. Нашите машки спортски шорцеви се лесни за одржување и можат да се чистат на повеќе начини, да се перат во машина и брзо да се сушат. Можете слободно да ја прилагодите затегнатоста за да создадете прилагодено вклопување, овозможувајќи ви да учествувате во спортови и активности на отворено со мир на умот. Повод : Нуди машки панталони за сите прилики костум панталони за мажи панталони обложени со руно џогери машки панталони мажи ленени панталони машки фустан каки панталони лабави панталони за мажи панталони со дрес менс пижами канцелариски панталони за мажи полиестерски панталони големи и високи машки панталони за фустани мажи активни панталони лесни атлетски панталони за мажи лесни панталони за вежбање мажи џогери слаби панталони за фустани мажи панталоните со врвки работат каки за мажи. Кога сакате да останете удобни и ладни на високи температури, ова е вреден избор што треба да го земете предвид. Нашите машки шорцеви се дизајнирани со странични џебови за да ви дадат основен простор за складирање, без разлика дали сте дома или вежбате на отворено, обезбедувајќи безбедност за вашите клучеви, паричник, паметен телефон или други personal предмети. За да заштедите многу проблеми со чистењето, само измијте ја машината во ладна вода и исушете ја на ниски температури, не користете белило или омекнувач. Повеќе стилови : имаме бројни стилови на машки панталони Машки Рамни Предни Шорцеви Машки Атлетски Шорцеви Машки Шорцеви За Трчање Машки Шорцеви За Пешачење Машки Тексас Шорцеви за мажи обични машки шорцеви атлетски машки шорцеви 6 инчни тениски шорцеви за мажи карго панталони за мажи пот панталони за мажи џогер памучни панталони мажи каки за мажи атлетски панталони мажи товарни панталони менс активни панталони пешачење панталони менс се водат фустан панталони.Добредојдовте!Нашата продавница ЗА Стилска облека ВАЛМАС Е посветена на лансирање висококвалитетна бутик машка облека,со широк спектар на облека,како што се машки панталони,шорцеви,спортски панталони,секојдневни панталони,фармерки и свечени панталони,што ви овозможува да го диверзифицирате вашиот избор.Нашата услуга е дизајнирана да ви овозможи слободно да се движите и да ја доживеете радоста на животот во вашиот секојдневен живот.

Детални спецификации