.

Женски Сончоглед Печатење О-Вратот Блуза Без Ракави Елек Моден Резервоар Фустани За Чај Партија За Жени Летен Фустан Должина На Коленото

Женски Сончоглед Печатење О-Вратот Блуза Без Ракави Елек Моден Резервоар Фустани За Чај Партија За Жени Летен Фустан Должина

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Специфичност на предметот сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Плојестер Декорација : Должина На Необлекување : Редовна Должина На Ракавот : Нонеколар : О Тип На Дезен : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 150,0~170,0 g(S-2 XL)1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува1пц Фустан. Цветни Макси Облечи Табела : . Големина : S Биста : 89cm/35.04" Должина : 90cm/35.43"Големина : M Биста : 94cm/37.01" Должина : 91cm/35.83"Големина : L Биста : 99cm/38.98" Должина : 92cm/36.22"Големина : XL Биста : 104cm/40.94" Должина : 93cm/36.61"Големина : xxl Биста : 109cm/42.91" должина : 94cm/37.01" Женски Врвови. комбинезони за жени. преголеми маици за жени.

Детални спецификации