.

Женска Трибленд Маица Со Краток Ракав В-Врат

Женска Трибленд Маица Со Краток Ракав В-Врат

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Клементин Жените Трибленд Краток Ракав В - Вратот Маица.

Детални спецификации