.

Инктастични Слатки Овци, Мали Овци, Бебешки Овци, Бели Овци Женска Маица

Инктастични Слатки Овци, Мали Овци, Бебешки Овци, Бели Овци Женска Маица

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Симпатичен, забавен и симпатичен дизајн со бебешки овци. Модерен и трендовски подарок, совршен за љубителот на овците во вашиот живот. Изработена од памук во тешка категорија, оваа добро скроена маица е совршена за облека од ветровито време. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. 1/2 " ребро средината лажичка вратот. Странично зашиени. Во близина на капа ракави. Двојна игла зашиени рабови Женска Маица. Инктастични Слатки Овци,Мали Овци, Бебешки Овци, Бели Овци Женска Маица За Возрасни Женска Црна ХХЛ. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. Половина инчен ребро средината лажичка вратот. Двојна игла зашиени полите. Снимено вратот и рамената. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. животни каваи фарма домашна штала црна розова облека облека маици возрасни дами.

Детални спецификации