.

Женски Маици Божиќ Печатени О-Вратот Краток Ракав Повик Забава Снегулка Елен Блузи Одмор Наставник Маици

Женски Маици Божиќ Печатени О-Вратот Краток Ракав Повик Забава Снегулка Елен Блузи Одмор Наставник Маици

DEN 281.44

Од стока
Во магацинот

Големина : С Биста : 96см Рамо : 47см Ракав : 17см Должина : 67см Големина : М Биста : 102см Рамо : 48см Ракав : 18см Должина : 68см Големина : Л Биста : 108см Рамо : 49см Ракав : 19см Должина : 69см Големина : ХЛ Биста : 114см Рамо : 50см Ракав : 20см Должина : Големина 70см : xxl Биста : 120см Рамо : 51см ракав : 21см Должина : 71см *класичен v-Деколте, копче нагоре, дизајн На Џебови, ракав со манжетни, долг Ракав за Навивање. Јака за модна кошула, основна цврста боја женски врвови, опуштена, издржлива и дише, женска секојдневна модерна кошула со копчиња е одлична за секојдневно или канцелариско носење на забава на улица на плажа во пролет лето и aut женските кошули со копчиња може да се совпаднат со фармерки, слаби хеланки, жешки панталони, мода и гроздобер, кошулата со копчиња со долги ракави е задолжителна за секоја женска кошулите се одлична опција за активности на отворено и внатре. Блузата со копчиња е погодна за секојдневен изглед, дом, одмор, патување, одмор, клуб, забава, канцеларија, датум, училиште, улица, плажа и така натаму ве молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја нарачате. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во страницата За опис На производот Жени Секси Врвови Aut Тенок Цврст Екипаж Женски Маици Шик Елегантен Долг Ракав Врвот Дама Маица. Летни Женски Маици Еднобојни Тенки Врвови Со Кратки Ракави Клупски Бар Секси Врвна Модна Улична Облека Маица Женска Облека. Ткаенина : Изработена од мека и лесна ткаенина, удобна за носење. Карактеристика : Еднобојна, долг ракав, врат на душо, тенок фит, модерен врв за маици. Соодветни прилики : Костум за секојдневна облека, одмор, секојдневен живот и заминување, лесен за спарување со фармерки, панталони, шорцеви итн.

Детални спецификации