.

Кошули За Жени Пуловер На Вратот На Екипажот Маица Обичен Принт Вајт С

Кошули За Жени Пуловер На Вратот На Екипажот Маица Обичен Принт Вајт С

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 102cm/40.16" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 68cm/26.77" Големина : M Биста : 108cm/42.52" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Биста : 114см/44.88" рамо : 50см/19.69" ракав : 19см/7.48" должина : 72см/28.35" големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 52см/20.47" ракав : 20см/7.87" должина : 74см/29.13" големина : ххл Биста : 126см/49,61" рамо : 54см/21,26" ракав : 21см/8,27" должина : 76см/29,92" женски преголеми маици лабави Памучни врвови со кратки ракави на екипажот летна секојдневна Блуза карактеристики : материјал : ,лесен,Мек,дише и ве одржува удобни секојдневно во пролет и лето.Дизајн : кошули Со Кратки ракави,тркалезен врат,лабави врвови,преголема секојдневна блуза,цврста боја никогаш надвор од мода, лесна за секој стил.Ова лето модни преголеми кошули е лесно да се спарат со шорцеви,тексас шорцеви, фармерки, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет, лето и fall.Повод : Обични летни врвови за жени,погодни за секојдневно, секојдневно носење,канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, пролет, лето и fall. Тоа е исто така добар подарок за вашето семејство и пријатели.Забелешка : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате (НЕ ГОЛЕМИНА); ве Молиме почувствувајте да не контактирате доколку имате какви било проблеми.Ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 48 часа.Женски Преголеми Маици Лабави Памучни Врвови Со Кратки Ракави На Екипажот Летна Лежерна Блузаматеријал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage големина : 25x23x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Маици За Жени Пуловер На Вратот На Екипажот Маица Обичен Принт Бели С. Женски Преголеми Маици Широки Памучни Врвови Со Кратки Ракави На Екипажот Летна Секојдневна Блуза. кошули за жени Обични женски маици Врвови Маици. Има 2-3% разлика според рачното мерење.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. машинско перење / сушење / миење раце.

Детални спецификации