.

Пресуда Смешен спортски цртан филм за голф -дизајн Преголема истегната платна wallидна уметност од Гери Патерсон

Пресуда Смешен спортски цртан филм за голф -дизајн Преголема истегната платна wallидна уметност од Гери Патерсон

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Пресуда Смешен голф цртан филм Спортски дизајн Преголема истегната платна wallидна уметност од Гери Патерсон Дома украс е направена со најголемо внимание и грижа во најразлични медиуми и големини за да бидат погодни за најразлични простори. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 должина x 1,5 длабочина x 30 висина инчи. Квалитет - Конструиран со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галеријата. Високо квалитетен печатење на платно, беспрекорно истегната и затегната до трајни рамки отпорни на смалување . Подготвени за виси - префабрикувани за да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен wallид што виси Хардвер. Дизајн од уметникот Гери Патерсон.

Детални спецификации