.

Женски Фустани Халтер Печатени Мини Над Коленото Секојдневен Летен Фустан Без Ракави Злато 3XL

Женски Фустани Халтер Печатени Мини Над Коленото Секојдневен Летен Фустан Без Ракави Злато 3XL

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Оваа Модна Ткаенина за Фустан Со Оглавник е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед, Семејства, Пријатели, Овој Фустан Без Сомнение Е Најдобриот Избор. Информации за производот : . - Пол : Женски. - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Должина : Над коленото. - Должина на ракавот : Без Ракави. - Стил На Облекување : Мини. - Сезона : Пролет, Лето, Aut. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Пакетот вклучува : 7103 Фустан. Големина : С САД : 6 Биста : 90см/35.43" Половината : 78см/30.71" Колк : 92см/36.22" Должина : 89см/35.04" Големина : М САД : 8 БИСТА : 94см/37.01" Половината : 82см/32.28" Колк : 98см/38.58" Должина : 90см/35.43" Големина : Л : 10 биста : 100см/39.37" половината : 88см/34.65" колк : 104см/40.94" должина : 91см/35.83" големина : Xl САД : 12 биста : 106см/41.73" половината : 94см/37.01" колк : 110см/43.31" должина : 92см/36.22" ГОЛЕМИНА : xxl сад : 14 биста : 112cm/44.09" половината : 100cm/39.37" колк : 116cm/45.67" должина : 93cm/36.61" големина : Xxxl сад : 16 биста : 118cm/46.46" половината : 106cm/41.73" колк : 122cm/48.03" должина : 94см/37.01" ● "материјал" : 95% полиестер,5% спандекс.Моден стил,удобен. "Натпревар" : Мода за спарување со очила за сонце, ѓердан или појас. Тоа е лесно да се сакаат сите сезони. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме проверете ги големините на деталите на сликата на табелата со големини (не водичот За Големина) пред да ја купите!. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Фустани;женски фустани;женски фустани;фустани за жени;фустан;фустан за жени;женски фустани;фустан за жени;женски фустан;женски фустан;фустани;евтини фустани за жени;женски фустан;фустани;жени плус големина; женски плус големина; плус големина жени; жени плус големина; плус големина облека; плус големина облека; плус големина облека;.

Детални спецификации