.

Нема Граници Јуниори Плус Големина Клуб Маица Со Долги Ракави, Пакет

Нема Граници Јуниори Плус Големина Клуб Маица Со Долги Ракави, Пакет

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Време е за маици! Нема Граници ' Текстура Маичка Е токму она што ви треба. Супер-мека, со ладна текстура, оваа маичка ги обезмастува вашите облини за вклопување што е точно. Симпатична за носење самостојно со фармерки и патики или обложете ја под кардиган или фланелен за дополнителна боја и топлина. Најдобро од сите? Имаш две! Исклучиво на . Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот Вклучува : Две маици. Големина : Моделот е 5'11" и носи големина 1 X. Одговара : Полу-опремени. Деколте : Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Никој. Карактеристики : Слаб текстура; закривен раб. Помлад Плус Големина Клуб Маица 2-Пакет Од Без Граници.

Детални спецификации