.

Get женски џогерски панталони со џебови на очите

Get женски џогерски панталони со џебови на очите

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Стил без напор во деновите на фустани се тука повторно! Намалувањето на фигурите на џогерите на Get со џебови на очите не може да се победи за вашата стандардна облека. Разиграниот дизајн има мека лента за половината со вратоврска, нозе на телото и нежни манжетни-на леснотија што ги прави удобен фаворит. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : jogger нога. Подигнување и инсејм : среден пораст; 28 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 предни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Детали за очите на џебовите. Pantsенски џебни панталони со џеб од очите од добивање.

Детални спецификации