.

Трговска марка ликовна уметност Chimp No 5 Canvas Art by Claire Doherty, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Chimp No 5 Canvas Art by Claire Doherty, црна мат, црна рамка

DEN 719.84

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Chimp No 5“ Canvas Art by Claire Doherty, Black Matte, Black Frame : Artist : Claire Doherty. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации