.

Трговска марка ликовна уметност Тропска риба 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Тропска риба 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, црна рамка

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено уметничко парче, со готов, има тропска риба. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации