.

Време на одмор женско Божиќно руно

Време на одмор женско Божиќно руно

DEN 1339.04

Од стока
Во магацинот

Beе бидете подготвени за празниците во оваа забавна црна сплит страна "Тука за божиќна џемпер! . Женски големини. 50% памук/ 50% полиестер. Направено во Ел Салвадор. Црн празник за жени тука за божиќна кошула за божица за џвакање xl.

Детални спецификации