.

Панталони заштеда на обичај одговара на автомобили за автомобили за Audi a quattro Цела временска заштита тешка миризба, сива

Панталони заштеда на обичај одговара на автомобили за автомобили за Audi a quattro Цела временска заштита тешка миризба, сива

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Панталони Saver Custom Fit 4 PC Mat Mat Set за 2020 Audi A4 Quattro, дизајниран точно одговара на сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Нема завртки, завртки, сврзувачки елементи и не е потребно сечење. Вашите душеци можат да се инсталираат во вашето возило за само секунди . Сите временски перформанси : Направени од нетоксични, отпорни на абење рециклиран ПВЦ, панталони без панталони БПА се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76 ° F (-60 ° C). Дизајн на лизгање : Да се ​​задржи душекот секогаш на место доаѓа со гумени грицки на дното-и добијте целосна влечење и удобност на нозете додадени ерогономски жлебови на врвот .. Водоотпорен : Патенден дизајниран конструирани линеарни и дијагонални гребени се поставени стратешки во длабокиот сад на овие душеци за да ги зголеми своите можности за стапици. Вода, снег, кал и остатоци се содржани и нема да избегаат или ќе протекуваат во внатрешноста на возилото. 100% без мирис : Дури и во голема топлина со затворени врати, нема мирис, така што сите патници се безбедни кога влегуваат во возилото (не е потребно емитување)! Направени од висококвалитетни полимери, нашите душеци за спасувачи се без мирис и нетоксични БПА бесплатно. Возилата не се изложени на штетни материјали и груби мириси .. Направено во Северна Америка : Гордо произведен во објектот Koolatron® во Брантфорд, Онтарио од членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот. Одговара на Изберете : 2020 Audi A4 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации