.

Мистик кристал фино обетки од сребрена тон

Мистик кристал фино обетки од сребрена тон

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Овие уникатни зачудувачки обетки за мистични кристални обрачи се суштински дел од вашата колекција за накит. Ова ќе направи совршен подарок за секој празник или посебна пригода. Објавувања на облик на облик на мистичен кристал со ситни сребрени тони : Вклучена е кристална сребрена тон-завршна кутија.

Детални спецификации